Cesta ku kuchyni, ktorá je do bodky podľa vašich predstáv, perfektne na milimeter vojde do priestoru, v ktorej je všetko potrebné a akurátne usporiadané, sa začína v štúdiu špecialistov na kuchyne. Aký musíte mať rozpočet a na čo všetko treba pri výbere novej kuchyne myslieť? To sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Začiatok cesty za novou kuchyňou

Realizáciu novej kuchyne odporúčame začať v kuchynskom štúdiu špecialistov na kuchyne. Dôvodov je viacero. Po prvé, majú skúsenosti ako nikto iný. Navrhli a zrealizovali už stovky kuchýň, a preto vedia rozlúsknuť aj poriadne tvrdé oriešky, napríklad, ako urobiť kuchyňu do L alebo s ostrovčekom aj v malom byte. Po druhé, majú perfektný prehľad v najnovších trendoch, ale aj v tom, čo sa osvedčilo. Po tretie, všetko od materiálu cez architektonické a technické riešenia až po spotrebiče tam môžete vidieť, môžete si ich ohmatať, porovnávať, hľadať to najlepšie pre svoj sen.

štúdio Oresi

Rovno na mieste zistíte, aká výška pracovnej dosky vám vyhovuje, či je „tip on“ systém otvárania dvierok pre vás to pravé, či sa vám do linky zmestí práčka, aké úžasné je mať umývačku hneď vedľa drezu, ako funguje odsávač vstavaný v pracovnej linke a aj to, ako sa dá čarovať so svetlom.

Dáte si kávu?

V kuchynskom štúdiu Oresi venujeme rovnakú pozornosť a starostlivosť každému bez ohľadu na to, či chce do novej alebo obnovenej kuchyne investovať tisícku alebo niekoľko tisíc. Sme presvedčení, že cesta za novou kuchyňou nemusí byť stresujúca, naopak, môže to byť príjemný zážitok. U nás sa začína tým, že vás pekne usadíme, ponúkneme vám chutnú kávu ako dobrý hostiteľ a nad ňou vás prevedieme krok za krokom k novej kuchyni.

káva

Debatu začneme vašou predstavou o kuchyni snov. Čo by ste si predstavovali? Aký štýl sa vám páči, chcete skôr romantickú, vidiecku, modernú, industriálnu alebo vintage? U nás nájdete všetko! Ponúkame kuchyne pre každého.

Vy načrtnete svoje predstavy a požiadavky, my ich pretavíme do 3D modelu, poradíme s množstvom detailov, pretože vďaka skúsenostiam, ktoré máme, dokážeme myslieť na všetky drobnosti, ktoré ani náhodou nie sú bezvýznamné. Viete napríklad, kde potrebujete elektrické zásuvky a koľko? My áno.

U nás vám ukážeme, že neexistuje len päťdesiat odtieňov sivej, ale aj bielej a všetkých ostatných farieb. A budete oči otvárať nad zistením, že súčasné materiály môžu mať takú povrchovú úpravu, že na nej nevidno všetky odtlačky.

Navrhovanie u odborníkov

V 3D návrhu vášho budúceho srdca domácnosti perfektne vidno nielen to, ako môže kuchyňa snov vyzerať na pohľad, ale aj čo sa ukrýva za dvierkami a v skrinkách, ako sa dajú systematicky a prehľadne ukladať potraviny, ako sa dá poľahky triediť odpad, ako vstavané spotrebiče dobre vyzerajú a zároveň šetria priestor.

Možno vás prekvapí, že významnú položku v cene kuchyne zohrávajú kovania, dobehy, systémy na otváranie a zatváranie skriniek. V našich kuchyniach používame iba prvotriedne súčiastky, ktoré vydržia roky, za to ručíme! Dvierka skriniek alebo pracovnú dosku môžete kedykoľvek vymeniť a dať svojej kuchyni úplne nový šat bez toho, aby ste museli meniť vnútro a kovania. Kvalitné vydržia.

návrh kuchyne

Profesionáli v našich kuchynských štúdiách sú na to naozaj dobre školení. Každému pomôžu vytvoriť návrh kuchyne na mieru a prispôsobiť ho presne podľa parametrov priestoru, podľa vašich želaní aj podľa finančných možností. Stačí fotka miesta na kuchyňu alebo staršej kuchynskej linky a pár údajov o rozmeroch, aby ste skôr, než dopijete kávu, videli svoju budúcnosť.

… samozrejme, že to nie je všetko! O tom, čo ďalšie nájdete u nás v kuchynskom štúdiu, sa dočítate čoskoro.

Misia NOVÁ KUCHYŇA – časť druhá
Živý koral - farba roka v kuchyni
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *