V prvej časti nášho blogu sme vám predstavili, ako sa nad šálkou dobrej kávy začne sen o vašej novej kuchyni meniť na skutočnosť. Je to krásna cesta, vzrušujúce dobrodružstvo, takže pokračujeme…

Všetko v jednom

Kuchyňa nemôže fungovať bez spotrebičov. Obrovskou výhodou kuchynského štúdia Oresi je to, že spolupracujeme s výrobcami mnohých značiek. Sme zorientovaní v trendoch, ovládame rozmery, poznáme technické špecifikácie. Vybrať všetko na jednom mieste? Musíte uznať, že to je dokonalý zákaznícky servis!

spotrebiče

Aké sú termíny dodania kuchýň?

Dokonale jasno máte hneď aj v termínoch – koľko bude trvať výroba, kedy môžu prísť kuchyňu vašich snov vrátane spotrebičov namontovať. Termíny sú, prirodzene, záväzné. Tu nehrozia žiadne vety typu: „Prepáčte, nejako sa nám to nakopilo, možno o týždeň, o dva…“ U nás dostanete oficiálnu zmluvu a môžete sa spoľahnúť, že vaša nová kuchyňa bude so všetkým, čo ste chceli, u vás doma podľa dohody! Navyše, už pri zadaní objednávky vám dáme kompletnú technickú dokumentáciu návrhu novej kuchyne.

Dodanie kuchýň

Záruky a certifikáty

Či chcete do novej kuchyne investovať stovky alebo tisícky eur, vždy je dobrou správou, že investujete do kvality, ktorá vydrží. Špecialisti na kuchyne, ktorí vedia, čo predávajú a ako je to vyrobené – teda my, si môžu dovoliť dať na nábytok aj 7-ročnú záruku. Dôležitá je aj 2-ročná záruka na montáž. A predĺžená záruka na spotrebiče je taktiež príjemný bonus.

Kvalitná kuchynská linka by mala nielen úžasne vyzerať a byť funkčná, ale mala by mať certifikáty kvality a zdravotnej bezchybnosti. Darmo máte krásnu kuchyňu snov, v ktorej varíte zdravo, keď kuchynský nábytok medzitým uvoľňuje do ovzdušia zdraviu škodlivé látky.

záruka 7 rokov

Certifikované kuchyne sú v Oresi samozrejmosťou. „Nemecké kuchyne Bauformat a Livanza majú certifikát Golden M, čo je známka najvyššej kvality na európskom trhu. Garantuje stabilitu a zdravotnú bezchybnosť,“ hovorí Jozef Kňúr, manažér oddelenia kvality Oresi. Dlhodobú bezpečnosť a stabilitu pri užívaní garantuje nemeckým kuchyniam certifikát GS a kuchyniam Dolti a Dolti Collection český štátny ústav. „Všetky kuchyne Oresi majú testovanú a garantovanú konštrukčnú stabilitu aj zdravotnú bezchybnosť,“ zdôrazňuje Jozef Kňúr.

Najlepšie zažiť

Oveľa lepšie ako čítať je toto všetko zažiť, vidieť a reálne vyskúšať v kuchynskom štúdiu v Bratislave na Hodžovom námestí alebo v ďalších štúdiách Oresi po celom Slovensku. Nájdete tam vynikajúce služby aj svetový dizajn a ceny dostupné pre všetkých. Našou filozofiou ako špecialistov na kuchyne je umožniť každému bez ohľadu na finančné možnosti či vkus vybrať si kuchyňu snov a príjemne si vychutnať celý proces jej zrodu. Ten sa začína hmlistým snom, postupne nadobúda kontúry, línie, farby. Môžete si ho ohmatať, ovoňať. A potom ho mať doma. Splnený sen!

kuchyňa Oresi

 

Hygge kuchyniam pristane
Misia NOVÁ KUCHYŇA – časť prvá
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.