Myšlienka Niky Macinskej “kuchyňa by mala byť priestorom, v ktorom sa naozaj žije” je v úplnom súlade s naším poslaním. Aj z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že v našom štúdiu Green Cube v Bratislave vytvoríme reálnu kuchyňu a budeme v nej variť, piť kávu, rozprávať sa, smiať sa, hľadať inšpirácie či inšpirováť Vás všetkých. Nech sa páči, poďte a nahliadnite ku nám :).

Máte radi palacinky? A čo tak flambované (dokonca priamo na vysokokvalitnej pracovnej doske)? Pred nejakým časom nás navštívil šéfkuchár Jarko Hamšík a spolu s ním sme pripravili neobyčajné, chutné a zdravé palacinky. Príležitostí sme mali hneď niekoľko. Stretli sme sa s vedúcimi členmi OZ Raná starostlivosť, pre ktorých sme realizovali charitatívnu dražbu diel Ivany Šátekovej a tiež sme pripravovali niekoľko ďalších akcií (radi sa o ne podelíme v ďalších článkoch).

Šéfkuchár, Jarko Hamšík, sa rozhodol zapojiť do zdobenia aj všetkých zúčastnených. Aby to nemali také jednoduché, mali zakryté oči. Atmosféra to bola veru neopakovateľná. Všetci sa dobre zabavili a samozrejme i pohostili.

Za kreatívnymi i charitatívnymi akciami, ktoré napĺňajú poslanie značky Oresi, stojí tím otvorených a múdrych ľudí. Stanislav, Láďa i Evka (na fotografii so šéfkuchárom Jaroslavom Hamšíkom – úplne vpravo) sú svojím ľudským i pracovným prístupom tou najlepšou zárukov kvality a zručnosti vo svojom odbore :).

 

 

 

 

Kuchyňa pre 10 člennú rodinu!
O atmosfére z krásnej rodinnej akcie - Detská tour Petra Sagana!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.