Od začiatku našej existencie značka Oresi stavia na pilieroch odbornosti, spoľahlivosti a na inováciách. Naším cieľom je ponúkať vám krásne, kvalitné kuchyne za dostupnú cenu. 10-ročná záruka je garanciou najvyššej kvality aj šetrenia peňazí.

 Nieže by sme sa v tomto teplom lete potrebovali ešte viac zohriať, ale pri srdci nás určite hrejú tisícky predaných kuchýň, ktoré sú srdcom domova pre tisícky rodín. Veríme, že budú dlho dobre slúžiť a že keď príde čas na ich obnovu alebo výmenu, Oresi bude zase ich voľbou.

Existuje na to hneď niekoľko dôvodov, pretože Oresi je odbornosť, rôznorodosť, elegancia, spoľahlivosť a inovácia. V každej jednej našej kuchyni!

O ako odbornosť

Sme experti na kuchyne, rozumieme materiálom aj postupom, akými sa kuchynský nábytok vyrába. Naša odbornosť vyústila nielen do prepracovaných výrobných techník či špičkového kovania, ktoré bude dobre slúžiť celé roky, ale aj do odborného poradenstva pri výbere a plánovaní kuchýň.

Zákazníci sa v našich kuchynských štúdiách dennodenne presviedčajú o tom, že naši predajcovia kuchýň im dokážu vďaka svojej odbornosti navrhnúť kvalitnú kuchyňu podľa predstáv, a pritom za rozumnú cenu.

R ako rôznorodosť

Zo širokej ponuky kuchýň Oresi si skutočne vyberie každý. Vieme, že každý je iný. Má iný vkus, inú životnú filozofiu, iný rytmus života, iné priestorové či finančné možnosti. Preto si dávame záležať na tom, aby boli kuchyne Oresi rôznorodé a aby sa pre každého našlo presne to, čo ho oslovuje a čo potrebuje.

Napriek tomu, že naše kuchynské štúdiá majú veľkorysú rozlohu, aby ste mohli čo najviac kuchýň vidieť na vlastné oči, všetko ohmatať, vyskúšať, otestovať, aj tak sa do nich nezmestí celá naša ponuka.

Preto odporúčame využiť schopnosti a prehľad našich predajcov, ktorí vám v našom originálnom plánovacom programe ukážu všetky možnosti vašej budúcej kuchyne.

E ako elegancia

Kuchyňa nie je len miestom na varenie, prípadne konzumovanie jedla. Kuchyňa je srdcom domova, miestom, kde to žije, kde sa stretáva rodina, ale aj priatelia.

Aj preto sú kuchyne Oresi nielen kvalitné a funkčné, ale aj elegantné. Od kombinácie farieb a materiálov cez spotrebiče až po doplnky, ktoré dotvárajú celok.

V kuchyni Oresi sa cíti dobre každý.

S ako spoľahlivosť

Na kuchyne Oresi sa môžete spoľahnúť. Garantujeme vám, že sú zdravotne neškodné, konštrukčne stabilné, odolné a vyrobené s ohľadom na životné prostredie.

Všetko toto potvrdzujú naše certifikáty kvality, ekologické certifikáty a taktiež 10-ročná záruka, ktorú Oresi poskytuje na svoje kuchyne.

Vieme, čo vyrábame, vieme, čo predávame, preto sme si istí, že naše kuchyne budú dobre slúžiť celé desaťročie!

I ako inovácie

Nové materiály – príjemnejšie a praktickejšie na používanie a zároveň šetrnejšie k životnému prostrediu. Nové spôsoby riešenia separovania odpadu. Nové spôsoby osvetlenia pracovnej dosky a celej kuchyne. Nové spôsoby riešenia odkladacích priestorov. To je iba zlomok z inovácií, ktoré priebežne implementujeme do kuchýň Oresi.

Kuchynský nábytok Oresi neustále zlepšujeme. Vďaka úzkej spolupráci s výrobcami bielej techniky v ňom zároveň vždy nájdete kuchynské spotrebiče, drezy či batérie s inovovanými funkciami, zamerané na šetrenie nákladov a pohodlné ovládanie.

Oresi je jednoducho dobrá voľba pre dobrú kuchyňu.

Emma Tekelyová: S novou kuchyňou sme si „sadli“ ako kamarátky
Malé zmeny v kuchyni, ktoré urobia veľký efekt
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.