živý koral

Optimizmus, bezpečie, harmóniu a zároveň pulzujúci život – to všetko symbolizuje koralová farba, ktorú americký inštitút farieb Pantone zvolil za farbu roka. Nechýba ani v Oresi kuchyniach!

Kuchynský nábytok síce nechodí na módne prehliadky, ale tiež podlieha trendom a zmenám. A my ako špecialisti na kuchyne na ne reagujeme. Čo je aktuálne in?

Živý koral

Farbou roka 2019 v dizajne, móde, reklame, umení, ale aj v zábavnom priemysle a v životnom štýle je živý tón koralovej farby nazvaný Living Coral (PANTONE 16-1546), ktorého cieľom je vniesť do našich rýchlo sa meniacich dní pocit, že sme súčasť zmysluplného celku, a prebudiť v človeku optimizmus.

Táto myšlienka sa nám veľmi páči, no nie je to hlavný dôvod, prečo u nás nájdete moderný kuchynský nábytok vo farbe živého koralu a v palete jeho doplňujúcich farieb.

živý koral

Hravý život

„Hlavným dôvodom je, že si dávame záležať, aby naše kuchyne boli trendy, spĺňali nároky a sny širokej škály zákazníkov a aby boli príjemné, funkčné, za dostupnú cenu, no zároveň v súlade so svetovými trendmi a dizajnom. Jednoducho kuchyne pre každého,“ hovorí dizajnér Oresi Peter Heriban.

Podľa odborníkov Pantone farba Living Coral vyjadruje túžbu človeka po hravosti, povzbudzuje jeho aktivity a vnáša do života radosť. To dokonale vystihuje filozofiu, ktorú vyznávame a podľa ktorej je úžasné, keď má človek v živote veľa príjemných zážitkov a málo stresu. Ak to ešte podporíme krásne zariadenou kuchyňou v tóne, ktorý rozvibruje hravosť členov domácnosti, je to dokonalé!

rodina v kuchyni

Vpusťte si dovnútra svetlo!

Trendom v tohtoročných kuchyniach je aj odporúčanie trendsettera v oblasti dizajnu a výroby kuchynského nábytku Dulux, aby sme dovnútra našich domácností vpustili svetlo a optimizmus. Farebne túto myšlienku zhmotňuje ďalšia farba roka – medovo hnedá (E4.22.49.). Upokojuje a zároveň stimuluje, dodáva energiu, samozrejme, všetko v závislosti od ďalších farieb, s ktorými sa kombinuje.

 Oresi kuchyňa

Farebné novinky

„Do novej sezóny v kuchynskom interiéri vstupujeme v dokonalom súlade s trendom. V našich kuchyniach máme farby a odtiene, ktoré sa odvíjajú od určenej farby roka a jej doplnkových valérov, aj módne medené tóny,“ teší sa dizajnér Oresi Peter Heriban. V ponuke kuchýň nechýbajú ani moderné dekory svetlého dreva, kuchynský nábytok s odleskami kovov či nové odtiene kryštalická sivá, žiarivo žltá a červená, ktoré sa veľmi dobre kombinujú s módnymi tmavými farbami (šedá a čierna) aj s obľúbenou bielou. Je toho veľa a je to preto, že naše kuchyne sú pre každého. Stačí si už len prísť vybrať k nám do štúdia Oresi.

 

Misia NOVÁ KUCHYŇA – časť prvá
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *