Potrebujete novú kuchyňu? Objednajte si našu novú pohodlnú službu Peter Meter a privítajte kuchynské štúdiou u Vás doma! Stačí napísať na kuchyne@oresi.sk alebo zatelefonovať na 0911 128 190.

 

Ako to celé funguje?

Veľmi jednoducho! Mejlom alebo telefonicky si dohodnete dátum a čas, v ktorom by Vám vyhovovala návšteva mobilného štúdia Oresi. Senior špecialista kuchynských návrhov príde až k Vám domov. Vypočuje si Vaše predstavy, zodpovie Vaše otázky, predvedie vzorky, vyráta cenovú kalkuláciu či zameria Váš priestor. Všetko bez toho, aby ste museli niekam cestovať. Službu môžete využiť na celom území Slovenska a je bezplatná.

Livanza: model dvierok AVANTGARDE (viacvrstvový lak vo vysokom lesku)

Dolti Collection: model dvierok BIG PICTURE/MAGIQ (dub America a vysoký lesk Aritic)

Cheli by ste vidieť vizualizáciu na prvom stretnutí?

Aj to je možné. Pred tým, ako príde náš senior špecialista za Vami domov, môžete si zarezervovať termín a využiť náš online plánovač. Oresi STREAM je vlastne online konzultácia trvajúca približne 45 minút. Za tento čas Vám vieme pripraviť, na základe Vašich požiadaviek a predstáv reálnu podobu kuchyne v reálnom priestore. Viac informácií nájdete tu! Služba je bezplatná a môžete ju využiť cez cez rezervačný kalendár na Facebook stránke Kuchyne Oresi kliknutím na tlačidlo BOOK NOW – zarezervovať. Prípadne si ju dohodnite na emailovej adrese bratislava.gcube@oresi.sk, cez telefón +421911174682 alebo cez objednávkový formulár TU.

Nemusíte pohnúť ani prstom a kuchyne určené pre život prídu až ku Vám domov!

 

Pre mamy!
Gastrozážitok v dobe internetovej!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.