Plánovanie kuchyne nebolo nikdy jednoduchšie! S novou službou “Oresi STREAM” sa v priebehu jednej online konzultácie môžete dotknúť svojej vysnívanej kuchyne. Nenechajte si ujsť technologickú novinku, jedinečnú skúsenosť a extrémne reálnu 3D vizualizáciu – ZAREZERVUJTE SI SVOJ TERMÍN UŽ DNES! Alebo volajte na tel. číslo +421911174682 či pošlite email na bratislava.gcube@oresi.sk.  

Čo je to “ORESI STREAM”?

Je to online služba, ktorá využíva prepojenie: 1) inteligentného plánovača kuchýň Touch Reality a 2) živého streamovania obrazu priamo do Vášho domova. Vďaka súčasným technologickým možnostiam môžete vidieť, ako vzniká vaša nová kuchyňa priamo na obrazovke svojho počítača a to extrémne rýchlo a v extrémne reálnom obraze. Ku konzultácii potrebujete len Váš počítač a dátové pripojenie. Plánovač je postavený na princípe počítačových hier, je autentický a veľmi jednoduchý. V kombinácii so streamovaním obrazu priamo ku Vám domov je jediným skutočným online plánovačom kuchýň na Slovensku.

Ako to celé funguje?

Veľmi jednoducho. Jedinečnú technologickú novinku máme umiestnenú v našom kuchynskom štúdiu Green cube v Bratislave. O jej obsluhu sa stará náš špecialista kuchynských návrhov, s ktorým budete svoju novú kuchyňu plánovať. Vďaka streamovacej službe uvidíte počas jedného video prenosu 3 obrazy: 1) návrhára, s ktorým komunikujete, 2) databázu dekorov, spotrebičov a možností realizovania kuchyne a 3) to NAJDÔLEŽITEJŠIE uvidíte 3D REAL TIME obraz svojej kuchyne.

Čo všetko môžeme navrhnúť?

Úplne všetko! Inteligentný plánovač Touch Reality v rukách nášho špecialistu mení predstavu o kuchyni na reálne 3D vizualizácie v priebehu pár sekúnd. Je extrémne rýchly! Spoločne navrhujete celú miestnosť, okná, dvere, osvetlenie, farbu stien, určujete dizajn celého priestoru kuchyne. Túžite zmeniť farbu celej kuchyne? Zmeniť pracovnú, odsávač pár či varnú dosku? Žiadny problém, stačí jeden dotyk. Chcete vedieť, ako vyzerá Vaša kuchyňa v nočnom osvetlení? Zapneme Vám nočný režim. Za oknami Vašej kuchyne uvidíte hviezdy.

Online konzultácia bezplatne

Jedna online konzultácia trvá 45 minút. Za tento čas vieme pre vás, na základe Vašich požiadaviek, očakávaní a predstáv, vymodelovať kuchyňu vo Vašom reálnom priestore. Všetkým zákazníkom následne posielame fotografie 3D vizualizácií a do 24 hodín aj podrobnú cenovú kalkuláciu. To všetko je nezáväzné i bezplatné. Rezervujte si termín jednoducho, cez rezervačný kalendár na Facebook stránke Kuchyne Oresi kliknutím na tlačidlo BOOK NOW – zarezervovať. Prípadne si ju dohodnite na emailovej adrese bratislava.gcube@oresi.sk, cez telefón +421911174682 alebo cez objednávkový formulár TU.

Príprava na online konzultáciu

Aby sme sa čo najviac priblížili Vašej predstave o novej kuchyni a dosiahli čo najlepší výsledok odbornej konzultácie, chceli by sme Vás poprosiť o menšiu prípravu. Ide predovšetkým o akési zhrnutie Vašich predstáv a očakávaní k vysnívanej kuchyni.

PRÍPRAVA

1) Pripraviť si, prípadne vopred zaslať na email rozmery Vašej kuchyne, priestoru, kde bude kuchyňa realizovaná: zmerajte výšku a šírku stien, zmerajte výšku i šírku dverí a okien, výšku/šírku/hĺbku všetkých vykurovacích telies a ostatných inštalácií v miestnosti.

2) Ak máte fotografie priestoru – prosíme o ich zaslanie.

3) Ak máte k dispozícii inštalačné plány – prosíme o ich zaslanie.

4) Pozývame Vás, aby ste si prezreli fotogalériu kuchýň na web stránke oresi.sk alebo použili 360° zobrazenie našich kuchynských štúdií na Google a nechali sa inšpirovať aktuálnymi trendmi, značkami a druhmi kuchýň. V Oresi ponúkame naozaj veľmi široký sortiment rôznych značiek kuchýň strednej nižšej triedy, strednej triedy a vyššej strednej triedy. Výber značky kuchyne tiež ovplyvňuje termín dodania Vašej kuchyne.

5) Položte si otázky: Koľko osôb bude variť v mojej kuchyni? Aké sú moje očakávania od kuchyne? Aké spotrebiče by som chcel mať v kuchyni a čo v kuchyni určite neplánujem? Aké sú moje osobné potreby, ktoré túžim a potrebujem naplniť pri plánovaní kuchyne?

6) Ak ste našli v internete fotografiu vysnívanej kuchyne, budeme radi, ak nám ju zašlete.

7) Viete si zodpovedať na otázku: Aká vysoká má byť investícia do môjho domova, mojej kuchyne?

Zo skúseností môžeme povedať, po tejto menšej príprave v 7 krokoch, sú zákazníci veľmi spokojní s vypracovaným návrhom a jej pripraveným podrobným rozpočtom.

Tešíme sa, že sa spoločne dotýkame pokroku vo svete tvorby a navrhovania kuchýň.

 

 

V kuchyni počas izolácie - časť prvá!
Kvety v kuchyni trochu inak!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *