Naše kuchyne sú dôležitou súčasťou vašich životov a veríme, že sú pre vás viac ako len kus nábytku. Vyrábame ich s láskou a s veľkým dôrazom na detail. To, že naše kuchyne sú variabilné a splnia každú požiadavku, už vieme. Nevedeli sme však, že sú až natoľko prispôsobivé, že vyhovejú aj nárokom zdravotných sestier. A presne toto sa stalo a my sme šťastní, že sme mohli pomôcť.

Keď nám v mailboxe pristála prosba o pomoc so zariadením dôležitého oddelenia Neurochirurgickej ambulancie na Poliklinike v Nových Zámkoch od pána primára MUDr. Martina Meliška, nikto z nášho tímu nezaváhal. Potrebovali pomôcť s pracovným nábytkom pre neurochirurgickú ambulanciu. Aj keď sme ostali mierne prekvapení nezvyčajnou požiadavkou, odcestovali sme do Nových Zámkov s našou dizajnérkou Hanou Bílskou. Sestričky nás veľmi pekne privítali, na mieste sme si vypočuli, čo potrebujú, akú majú predstavu a dizajnérka navrhla kuchyňu v podobe, ako ju vidíte. Môžete nám veriť, úsmev zdravotných sestier bol po realizácii naozaj úprimný.

Ako na to?

Nerozlúsknutou otázkou ostávalo, či náš kuchynský nábytok dokážeme upraviť podľa potrieb a štandardov zdravotníckeho zariadenia. Naším zámerom nebolo vytvoriť len funkčný priestor plný skriniek, ale spríjemniť sestričkám ich ťažkú prácu. Rovnako ako to robíme, keď navrhujeme kuchyne pre našich zákazníkov.

Miestnosť musí mať dušu, spĺňať nároky všetkých členov rodiny, povzbudzovať kreativitu a nápaditosť vo varení. A presne takto sme chceli pretvoriť aj sesterňu v Nových Zámkoch. Na miestnosť sme sa pozreli ako na celok a navrhli sme vymeniť aj pracovné stoly.

 

Základ návrhu tvorili vysoké potravinové skrine s dekorom dvierok z kuchyne Artiqa – biely lesk, ktoré sa dajú použiť ako úložné priestory na lieky a zdravotnícky materiál. Pracovné stoly a zástenu sme navrhli v prevedení betón natural. Takto sme zjednotili priestor s využitím našich materiálov a komponentov na pekné, čisté a sterilné pracovné prostredie.

Potešenie na našej strane

Práca pre neurochirurgickú ambulanciu bola pre nás potešením. Úprimná radosť sestričiek z ich nového pracovného priestoru sa nedá ničím nahradiť. Do našej práce sme vložili srdce a naspäť sa nám vrátila ešte väčšia dávka radosti. A netešili sa len sestričky. Spokojný bol aj samotný pán primár MUDr. Martin Melišek.

Dovoľte mi poďakovať sa za ukážkovú spoluprácu, komunikáciu a proklientsky prístup. Je určitým rizikom ísť do neistej spolupráce s človekom, ktorého vôbec nepoznáte. Urobiť takúto dobrú vec, ktorá sa podarila na našej klinike, je niečo, v čo som tajne dúfal, keď som písal svoj mail. A stalo sa to skutočnosťou. Ešte raz veľká vďaka,“ napísal nám svoje osobné poďakovanie MUDr. Melišek.

Pán primár, my ďakujeme Vám za možnosť spolupracovať na takomto krásnom projekte.

Tím Oresi

Premena kuchyne B. Ondrejkovej odštartovala nový život!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.