Túžime, aby sa v našich kuchyniach žilo, aby boli plné nielen zdravého jedla, ale aj radosti a smiechu. Aj preto sme neváhali a dovedna s autorkami kníh a spoločnosťou BEKO sme pripravili špeciálnu DARČEKOVÚ POUKÁŽKU V HODNOTE 20 eur, ktorú nájdete v knihe plnej inšpiratívnych receptov. Poukážka je platná v sieti štúdií Oresi Slovensko a je určená na nákup polievkovaru BEKO. Stačí, ak navštívite naše štúdio a preukážete sa touto poukážkou – polievkovar budete mať v cene 99 eur.

Viete ako zdravo a rýchlo pripraviť polievku? Chýbajú Vám inšpiratívne recepty a prehľadné informácie o tých najdôležitejších surovinách? Potom prišiel ten správny čas spoznať jeden nevšedný projekt, v ktorom sa spojili dve výnimočné ženy, Ema a Emma Tekelyové! Nielenže predstavujú svoju novú kuchársku knihu s názvom “Polievky, od ktorých sa chudne”, ale prinášajú aj presný a jednoduchý spôsob, ako na to! Ako? S polievkovarom BEKO a čarom kuchýň Oresi môžete začať variť ihneď!

O knihe

Ako vravia Ema a Emma: “Polievka je grunt. Žiaľ, vďaka trendu fast foodu hlboké taniere v kuchyniach nadlho zostali prázdne, a my sa čudujeme, prečo máme na sebe viac tuku a v sebe viac nervozity. Pritom polievka robí zázraky a je zároveň najjednoduchšie jedlo na svete…” Kniha s názvom “Polievky, od ktorých sa chudne” – je pre všetkých, ktorí túžia zhodiť kilá navyše, odmietajú diéty, túžia byť štíhli, sýti i plní energie. Prináša 27 najlepších polievkových receptov pre štíhlu líniu v zostave: 7 receptov na polievky, ktoré štartujú metabolizmus, 7 receptov na polievky, spaľujúce tuky, 7 polievok, ktoré zasýtia aj zoštíhlia, 6 receptúr na vývary upokojujúce a detoxikujúce a 30 tipov na suroviny, ktoré podporujú spaľovanie tukov, 12 zásad polievkového chudnutia a 6 receptov na zdravé zahryznutie k polievkam. Tiež mnohé ďalšie extra tipy na schudnutie bez hladovania. Autorky sú známe vyznávačky zdravého životného štýlu, spoločne už vydali úspešnú cukrársku knihu “Sladkosti, od ktorých sa nepriberá” a veľmi rýchlo prišlo jej druhé i tretie pokračovanie.

O polievkovare BEKO

Zázračný a nenahraditeľný pomocník súčasnej kuchyne – stolný mixér s príhrevom od spoločnosti Beko dokáže naozaj v krátkej chvíli zdravo a hravo navariť tú najlahodnejšiu polievku. Ako? Jednoduchou prípravou – vložíme ingrediencie, vymixujeme, dáme variť a jedlo je o pár minút hotové. Nie je potrebné dávať pozor na čas, nič nám nevykypí a s funkciou udržiavania teploty bude naša polievka stále príjemne teplá. Polievkovar Beko má až 5 prednastavených programov (polievky, omáčky, smoothie, drvenie ľadu a Autoclean), 4 úrovne rýchlosti, nádoba je vyrobená z borosilikátového skla (je vysoko teplotne odolné a je najvhodnejším materiálom pre styk s potravinami), má objem 1, 75 litra a jeho dôležitou súčasťou je aj funkcia samočistenia :).

Špeciálne ponuka

S autorkami kníh a spoločnosťou BEKO sme pripravili špeciálnu DARČEKOVÚ POUKÁŽKU V HODNOTE 20 eur, ktorú nájdete v knihe plnej inšpiratívnych receptov. Poukážka je platná v sieti štúdií Oresi Slovensko a je určená na nákup polievkovaru BEKO.

Prajeme Vám príjemné, chutné a predovšetkým zdravé varenie polievok!

 

 

 

 

 

Aktuálne trendy: Nebojte sa farieb v priestoroch kuchýň!
Zamilujte sa do našich kuchýň v špeciálnej februárovej ponuke!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *