Milujeme príbehy s dobrým koncom. Teší nás, že jedným z nich je aj skúsenosť spokojnej zákazníčky Oresi, ktorá si splnila svoj sen o kuchyni. Snívala ho dlhší čas, predstavy sa postupne menili, obraz vyjasňoval a výsledok nadchýna nás aj rodinu, ktorá v kuchyni s obývačkou značky Livanza žije.

kuchyne Oresi

Recenzia kuchyne vás chytí za srdce

„To je hneď iná nálada, keď človek ráno vojde do kuchyne, s ktorou je stotožnený,“ napísala nám pani Magdaléna a touto správou nás pohladila po duši.

Do nášho kuchynského štúdia prišla pred časom s jasnou predstavou – chcela cenovo dostupnú kuchynskú linku a obývačkovú stenu do bytu v novostavbe.

kuhyne Oresi recenzia

 

„Moje rozhodnutie o štýle kuchyne dozrievalo asi dva roky. Manžel to nechal na mňa, tak som už počas stavebných prác nášho nového bytu hľadala inšpirácie na internete. Prvý plán bol biela v kombinácii s drevodekorom. Tým človek nič nepokazí. Avšak po čase som si uvedomila, že čo blogerka o bývaní, to biela kuchyňa! Táto jednoduchá farebná kombinácia ma začala unavovať. A ja som rozhodne nechcela tuctovú kuchyňu!” spomína dnes.

Jej rozhodnutie nebáť sa farieb bolo skutočne odvážne, no s radosťou konštatujeme, že správne. Jej kuchyňa je dôkazom toho, že farby v kombinácii s drevom pôsobia usporiadane, ale zároveň originálne a sviežo.

Odporúčania expertov z Oresi

Navrhli sme jej kuchyňu značky Livanza, ktorá patrí medzi kvalitné a cenovo dostupné kuchyne z portfólia našich vlastných značiek Oresi. Dekor Savana (šalvia hodvábny mat) sme skombinovali s drevodekorom Tewa (Wild oak).

Pani Magdaléne sme odporučili aj zástenu Polyston Solid Surface. Je to minerálny kameň zo špeciálnej živice a s antibakteriálnym povrchom vďaka aktívnemu striebru.

kuchyne Oresi skusenost

Skvelá cena a ešte lepší pocit

Nová kuchyňa spolu s obývačkovou stenou vyšla mladú rodinu na príjemných 5 770 eur vrátane zamerania, dopravy a montáže so zárukou 7 rokov na kuchynský nábytok. Použitý kuchynský nábytok je ekologický, obdržal tri certifikáty, ktoré zaručujú udržateľnosť použitých zdrojov, kvalitu a bezpečie.

„Naša kuchyňa sa nám nenormálne páči! Okrem toho sme nadšení z toho, že v nej všetko dokonale, priam ukážkovo sedí. Každá kuchyňa je originál, ale na tú našu sme obzvlášť pyšní,“ vyznala sa naša spokojná zákazníčka.

Každému želáme, aby bol zo srdca svojej domácnosti nadšený rovnako ako pani Magdaléna. Radi vám pri tom pomôžeme v našich štúdiách Oresi.

kuchyne Oresi skusenost

Veselé čaje v kuchyni
Udržateľná kuchyňa: krásna a šetrná k prostrediu aj peňaženke
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.