Milujeme dobré veci v kuchyni! Venujeme im veľkú pozornosť a vďaka tomu sme objavili skvelé sypané čaje. Doprajte si aj vo vašej kuchyni šálku, či skôr dve, kvalitných sypaných čajov od slovenského výrobcu Veselý Čaj. Ručíme za to, že u vás bude nielen dobre, ale aj veselo.

 

Sypané čaje slovenskej značky Veselý Čaj rozhodne patria do kuchyne pre život a určite stoja za vyskúšanie! Presvedčili sme sa o tom na vlastných chuťových pohárikoch v našich kuchyniach.

Skôr ako sme sa pustili do degustácie Veselých Čajov, oslovila nás filozofia tímu, ktorá za značkou stojí, a jeho presvedčenie:

Smiech a dobrá nálada robia život lepším.

V Oresi to vidíme rovnako. A tak sme naše kuchyne pre život prevoňali Veselými Čajmi. Ochutnali sme ajurvédsky čaj v krásnom ekologickom balení – v sklenenej nádobke s dreveným ozdobným vrchnákom. Rozveselil nás úžasne voňajúci ovocný čajík – Chvíľka šťastia. Domov na večernú relaxáciu sme si vzali Kamilkové nebo a kolegovi sme s láskou darovali Super deň. 

 

 

 

Vzácne momenty

Kuchynským štúdiom Oresi sa po zaliatí čajíka ako šibnutím čarovného prútika začala šíriť príjemná energia a dobrá nálada. Tá sa môže šíriť aj vo vašej kuchyni, ak si doprajete vlastnú šálku veselého sypaného čaju. Aspoň na chvíľu zabudnete na hluk sveta a starosti, pretože dobrý čaj dáva priestor na zastavenie sa, vychutnanie si prítomného okamihu, je to príležitosť na vážny aj veselý rozhovor, príležitosť život skutočne žiť.

oresi kuchyne

 

 

Veselý čaj – veselá kuchyňa

Okrem príjemných rodinných momentov, ktoré do domácností prinášajú kuchyne Oresi aj Veselé Čaje, máme s touto značkou spoločnú ešte jednu dôležitú hodnotu – udržateľnosť. Naše kuchyne sa vyrábajú nielen s ohľadom na zdravie a bezpečnosť ľudí, ktorí ich budú užívať, ale aj s ohľadom na lesy a životné prostredie ako celok.

Rovnako všetky ingrediencie sypaných Veselých Čajov pochádzajú od overených dodávateľov. Majú buď certifikovaný BIO pôvod, alebo sú od producentov, ktorí používajú minimum pesticídov a dbajú o obnoviteľnosť. Balenie Veselých Čajov je tiež z obnoviteľných zdrojov a recyklovateľných materiálov. Používajú sklo, papierové, znovu naplniteľné vrecká, papierové nálevové pyramídky alebo plechovky.

 

Chvíľka pre vás

Želáme vám, aby ste si aspoň raz za deň urobili chvíľku pre seba. Otvorte si dózu niektorého z Veselých Čajov, nechajte v kanvici zovrieť vodu, zalejte si čaj a rituál sa začína.

Zhlboka dýchajte a sledujte, ako sa z byliniek a ovocia uvoľňujú farby, vône, chute…

Potom sa posaďte vo svojej kuchyni, privoňajte si k šálke Veselého Čaju a uvidíte, čo sa stane. Usmejete sa 🙂 Nám sa to tiež stalo, preto vieme, že Veselý Čaj má túto moc.

Aj moc zastaviť čas a dopriať si chvíľku pokoja, aby ste sa potom zase mohli vrhnúť do víru života, ale o niečo spokojnejší aj veselší.

Vianočné recepty zo Slovenska, Česka aj Ruska
Vysnívaná kuchyňa za prijateľnú cenu? Inšpirujte sa skúsenosťou spokojnej zákazníčky
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *