Zamilujte sa a kontaktujte nás na čísle+421 911 174 682 alebo nám napíšte mejl info@oresi.sk! Mesiac február sa spája so sviatkom lásky, s fašiangovým obdobím a jarnými prázdninami. Rozhodli sme sa túto paletu príjemných dní rozšíriť a pripravili sme špeciálnu ponuku danú kombináciou zľavy až do 45 % na kuchyňu a ku nej set troch kuchynských spotrebičov. Zastavte sa v niektorom z našich štúdií!

 

K širokej ponuke kuchýň patrí aj široká ponuka zliav. Vďaka AKTUÁLNEJ FEBRUÁROVEJ AKCII máte istotu, že v každej cenovej a užívateľskej triede získate najvýhodnejší kuchyňu s darčekom. Ako kuchyne Dolti a Dolti Collection – kuchyne strednej triedy, tak aj naše prémiové kuchyne Livanza a luxusné kuchyne Bauformat sú teraz historicky najvýhodnejšie. Na všetky ponúkame predĺženú 7 ročnú záruku a tiež výhodnú a kompletnú ponuku spotrebičov popredných značiek a ďalších doplnkov.

Februárová zamilovaná akcia

Pri nákupe kuchynského nábytku v min. hodnote v akčnej cene vo výške od 2 990 € získavate 3 spotrebiče (rúra, doska, odsávač) zn. BEKO v hodnote MOC 477 €.     

Pri nákupe kuchynského nábytku v min. hodnote v akčnej cene vo výške od 3 990 € získavate 3 spotrebiče (rúra, doska, odsávač) zn. Gorenje v hodnote MOC 637 €.


Pri nákupe kuchynského nábytku v min. hodnote v akčnej cene vo výške od 5 500 € získavate 3 spotrebiče (rúra, doska, odsávač) zn. SIEMENS v hodnote MOC 1 108 €.

V značke Dolti nájdete škálu atraktívnych dezénov, variabilný rad modulov a priestorových riešení, rozsiahle príslušenstvo pre vysoký užívateľský komfort.

Atraktívne prémiové kuchyne Livanza prinášajú mimoriadnu šírku výberu ako v oblasti dizajnu, tak v rovine technológií. Vyrábame ich individuálne, presne na mieru, v modernej nemeckej továrni.

Luxusné kuchyne Bauformat od nemeckého výrobcu so storočnou tradíciou vynikajú užívateľským komfortom, reprezentatívnou estetikou a najvyspelejšími technológiami.

Ponáhľajte sa k nám do štúdií Oresi, 3D vizualizáciu, grafický návrh a odborné poradenstvo poskytujeme bezplatne a nezáväzne. Volajte na číslo: +421 911 174 682, napíšte na info@oresi.sk, alebo si vyberte štúdio vo Vašej blízkosti zo zoznamu štúdií a dohodnite si osobné bezplatné stretnutie s odborným predajcom pre vypracovanie kompletnej cenovej ponuky. Nájdete nás v Bratislave (2x), Trnave, Trenčíne, Žiline, Martine a v Prievidzi.

Tešíme sa na Vás a prajeme krásne februárové dni!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ema & Emma Tekelyové: Polievka je grunt!
Tá najvzácnejšia komodita je ČAS!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.