Je mimoriadne dobre kombinovateľná a výsledok poteší milovníka každého štýlu. Taká je Oresi farba roka 2023 Blank Canvas. Pri jej výbere sme sa inšpirovali spoločnosťou Behr, ktorá na americkom trhu dlhoročne udáva tón. Pre tento rok si zvolila túto neutrálnu bielu s komplexnými farebnými podtónmi, ktorá nás na prvý pohľad jednoducho dostala.

Ako biele plátno, ktoré má umelec pred sebou, aby vo finále vytvoril dokonalý obraz. Presne taká je farba roka 2023 Blank Canvas. Dovoľuje popustiť uzdu fantázii a je kombinovateľná v podstate s čímkoľvek.

So studenými aj teplými farbami, s prírodnými aj umelými doplnkami. So všetkými druhmi materiálov. A výsledok prináša pokoj a harmóniu.

Dovolí vyniknúť

Neutrálna biela je univerzálna, nadčasová a veľkorysá. V náročných časoch, aké žijeme, je to ideálna farba na to, aby sme si okolo seba vytvorili také prostredie, aké nám vyhovuje.

Blank Canvas je unikátna v tom, že „drží“ teplo. Nie je to chladná biela, ale biela, ktorá pohladí oko aj dušu a dovolí vyniknúť všetkému, čo je okolo nej.

Hodí sa k rôznym štýlom kuchýň a dovoľuje zažiariť akejkoľvek doplnkovej farbe.

Neutrálna biela ulahodí každému bez rozdielu. Tým, ktorí dávajú prednosť minimalizmu, milovníkom industriálneho aj romantického štýlu.

Príjemný celok

Už niekoľko sezón sú na kuchynskom nábytku populárne exkluzívne materiály, ktoré v kuchyniach predtým neboli. Reč je o imitácii kameňa, o betóne, keramike, kovoch…

V kombinácii s Blank Canvas – s farbou roka 2023 – je ich výnimočnosť ešte jasnejšia. Spolu zároveň vytvárajú príjemný jednoliaty celok, ktorý nič neruší.

Táto farba kuchyne je zároveň najlepšou kamarátkou aj pre tých, ktorí si nepotrpia na výstrednosti a dávajú prednosť praktickým riešeniam. Vynikne v bezúchytovom systéme, no rozumie si aj s úchytkami. Nádherná je v kombinácii so sklom – či už je na dvierkach skriniek, alebo ako zástena.

Všetky farby dúhy

Biela v sebe obsahuje všetky farby, preto pomáha zaskvieť sa aj ostatným farbám a zároveň „odľahčiť“ veľmi výrazné odtiene. Výsledkom je vyvážený a príjemný celok.

Teplé alebo studené, výrazné alebo zemité, pastelové či neutrálne. S Blank Canvas sú kombinovateľné akékoľvek farby, vďaka čomu môžete mať naozaj svoju kuchyňu, ktorá bude splneným snom, miestom pre rodinu aj návštevy a zároveň bude nadčasová.

V ponuke kuchýň Oresi nájdete biely kuchynský nábytok rôznych štýlov a vybrať si k nemu vhodnú komplementárnu farbu bude hračka. Stačí mať otvorené oči a počúvať srdce. Určite sa nájde kombinácia, pri ktorej duša zaplesá.

Za zmienku stojí aj fakt, že táto farba kuchyne sa v mate aj lesku dobre udržiava.

Biele plátno je začiatok

Ďalšou prednosťou Blank Canvas je to, ako „hrá“ so svetlom. Jej hĺbku ešte viac podčiarkne zafrézovaný LED pásik, no dobre bude pri nej vyzerať každý zvolený druh osvetlenia.

Blank Canvas symbolizuje nový začiatok. Neznamená to, že nenastane, ak teraz nevymeníte celú svoju kuchyňu za farbu roka. Naopak. Vďaka svojej univerzálnosti sa dá použiť na doplnkoch alebo iba častiach nábytku.

Určite nič nepokazíte, ak Blank Canvas využijete na stenách. Je jemnejšia a hodvábnejšia ako ostro biela, no zároveň je svetlá. A všetci dúfame, že taký bude aj rok 2023 – jemný, jasný, no nie ostrý, a farebný, ale bez toho, aby v ňom prevažovala iba jedna farba.

Trendy v kuchyniach 2023: Exkluzívny look za rozumné peniaze
Náš vianočný darček pre všetkých je na zjedenie
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.