Nadácia pre rozvoj architektúry a staviteľstva každoročne usporadúva tradičnú českú súťažnú prehliadku toho najlepšieho, čo sa udialo v stavebníctve a architektúre za posledný rok. Spoločne s Ministerstvom priemyslu a obchodu, Českou komorou autorizovaných inžinierov a technikov činných vo výstavbe a tiež Zväzom podnikateľov v stavebníctve pripravujú akciu s názvom Stavba roka. Počas poslednej súťažnej prehliadky získali špeciálne ocenenie aj kuchyne Dolti Collection z našej dielne.

Porota zložená z odborníkov s jedinečnými skúsenosťami ocenila vrámci súťaže “Stavba roka” naše kuchyne z rady Dolti Collection (fotografie kuchýň z tejto rady nájdete tu). Základom pre ocenenie sa stal komplexný prínos modelovej rady Dolti Collection nielen pre stavebníkov, architektov ale i koncových užívateľov. Spojenie dlhoročných skúseností pri výrobe kuchýň a talianského dizajnéra Andrea Capovillu tak prinieslo kuchyniam Oresi príjemné ovocie spoločnej práce a veríme, že Vám všetkým, ktorí o novej kuchyni snívate i reálne možnosti jej kúpy. Kombinácia výbornej kvality a prijatelnej ceny je dobrým základom pre každý domov.

A tak, nielen kuchyne z rady Dolti Collection, ale tiež z rady Dolti, Livanza či Bauformat nech nám prinášajú radosť do našich domovov a vôňu spoločného jedla. Jedinečná súťaž “Stavba roka” pokračuje aj v tomto kalendárnom roku. O jej výsledkoch Vás budeme s radosťou informovať.

Všetkým ešte príjemný deň.

 

 

Farba roka 2020 je klasická modrá – ako ju využiť v kuchyni?
Tipy a triky: Pár slov o detailoch v čiernej a trendy kuchyniach!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.