Biela ani náhodou nie je nudná. Blank Canvas – teplá biela farba – je hitom tohto roka a ponúka nekonečné možnosti. Opticky otvára priestor kuchyne a pozýva skúšať nevšedné veci. Je odvážna a pristane jej takmer všetko. A to všetko sa dá kúpiť za rozumné peniaze.

Trendom v kuchyni 2023 je kompaktný kuchynský nábytok až po strop, kde sa dá všetko odložiť a schovať. Priestor tak pôsobí vzdušne, nič ho nenarúša.

Spotrebiče sú zabudované, úsporné a celá kuchyňa je udržateľná. Vďaka materiálom, ktoré sa aktuálne na kuchynský nábytok používajú, má kuchyňa nádych luxusu, pričom vôbec nemusí byť drahá. Dvierka skriniek sú farebné alebo s dreveným dekorom v kombinácii s bielou alebo čiernou pracovnou doskou, zástenou a doplnkami.

Detaily robia celok

Úchytky v kuchyni 2023 nie sú podmienkou, môžu ich nahradiť dômyselné systémy otvárania a zatvárania. Prípadne sa úchytky nachádzajú iba na spodnej časti linky. Vyberajú sa s ohľadom na to, aby celkový dojem z kuchyne nenarúšali, ale dopĺňali. Trendom nie je vyčnievať, trendom je zjednocovať.

Tomu pomáha aj LED osvetlenie zabudované na spodnej časti horných skriniek alebo v nich, zabudovaný výsuvný kôš na odpadky a pohodlná výbava rohových a potravinových skriniek, ktorá šetrí priestor a zároveň uľahčuje manipuláciu s odloženými vecami.

 

Biele plátno

Farba roka Blank Canvas je do konceptu jednoliateho celku luxusne pôsobiacej kuchyne zvolená mimoriadne dobre. Lahodí oku a zároveň dovoľuje vytvoriť v kombinácii s inými farbami presne taký priestor, aký majiteľov kuchyne vystihuje. Unikátnosť Blank Canvas je v tom, že „drží“ teplo a zároveň nevytŕča. Preto sa hodí do kuchyne v industriálnom, minimalistickom aj rustikálnom štýle.

Blank Canvas pristane aj druhá farba roka 2023 – magenta. Dobre dopĺňa pieskovú, kašmírovú, zelenú, šalviovú, sivú aj čiernu. A, samozrejme, všetky dekory dreva.

Luxusne vyzerajúcu a trendy kuchyňu z kvalitných materiálov v Oresi nájdete v rôznych cenových hladinách. Od štart kuchyne s jasne stanoveným finančným limitom na rozpočet až po luxusnú kuchyňu s najšpičkovejším kovaním a certifikátmi kvality.

Bez obmedzení

V kuchyni 2023 je dovolené všetko, čo umocní harmonicky a exkluzívne pôsobiaci celok.

Ak túžite po takejto kuchyni, nemusíte ju mať celú novú. Na kvalitných korpusoch so stále funkčnými kovaniami stačí vymeniť dvierka a zásuvky. V kombinácii s novým LED osvetlením sa dá dosiahnuť ohromujúci trendy efekt.

Oresi vychádzame v ústrety aj takýmto návrhom, pretože vyznávame udržateľnosť a šetrný prístup k zdrojom – tým z prírody, ale aj k finančným zdrojom našich zákazníkov.

Oresi radí: Ako si naplánovať kuchyňu
Blank Canvas: Farba roka 2023 povzbudzuje ku kreativite
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.