Svet okolo nás spomalil. Napriek okolnostiam, kvôli ktorým sa tak stalo, je to dar neobyčajného času. Prečo? Je neplánovaný, mimo našej bežnej reality a pootvára nám dvere ku samým sebe. A keď už všetko poupratujeme i vydezinfikujeme – nájdime si čas na to, čo sme vždy chceli/túžili/snívali. Veď každý z nás má nejaký krásny talent.

Šikovné ruky a túžba pomôcť

Mnohí z nás sa pustili do šitia. Musím povedať, že sa nesmierne teším, keď vidím ďalšie a ďalšie fotografie šikovných ľudí, ktorí v tomto čase šijú ochranné rúška – nielen pre seba. A priznávam sa, aj ja som vytiahla šijací stroj. A viete čo? Nezostalo len pri rúškach, pustila som sa aj do malých letných šatočiek pre Melu – sama som zvedavá, čo z toho bude :).

Kreatívna duša v každom z nás

Ak máme pocit, že v realite bežných dní sme našu kreativitu stratili – nájdime ju. Maľujme, hrajme na hudobný nástroj alebo sa hrajme spoločenské hry, fotografujme, vymýšľajme si nové interiérové kompozície, vytvorme prírodné dekorácie z materiálu nazbieraného počas prechádzky v prírode. Inšpirácie sú všade okolo nás, impulzy pre tvorbu sú obsahom mnohých sociálnych sietí.

Tvoríme v našich kuchyniach

Vôňa čerstvého chleba, rannej kávy či práve upečeného koláča: ten moment, keď vstúpite do kuchyne a úsmev na tvári sa objaví bez akejkoľvek vedomej snahy. Buďme v našich kuchyniach slobodní, veselí a nebojme sa experimentovať. Nejaké recepty na sladké dezerty nájdete aj na našom blogu v sekcii recepty. Ak máte chuť na čosi netradičné, vyskúšajte to a objavujte seba a svoje hranice. A ak by ste pri tom objavovaní narazili na nové možnosti kuchynskej linky, neváhajte kontaktovať našich odborných predajcov, ktorí Vám určite poradia cez telefón či mail.

Majme všetci čas plný a naplnený vzájomnou spoločnosťou a úsmevom i v neľahkých časoch alebo “práve v nich”!

 

Vaša Vera

(žena, manželka a matka :))

PS – Ako trávite tieto dni, napíšte nám – určite sa potešíme! Prípadne sa podeľte so svojimi nápadmi a podajte ich ďalej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako udržať poriadok v kuchyni!
Tipy na dnes!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *