Plánovanie kuchyne

Pri prerábaní alebo zariaďovaní domu či bytu nám dá najviac zabrať práve nová kuchyňa. Viete, že by ste plánovaniu kuchyne mali venovať dostatočné množstvo času a energie. A veľmi sa vám veru do toho nechce… Zoznámime vás s novým spôsobom plánovania kuchýň, vďaka ktorému sa všetko zmení na príjemný zážitok.

Kocka ku kocke a kuchyňa na mieru je hotová

Budete sa totiž zabávať s kockami na stole. Ešte asi nerozumiete, aké kocky spomíname. Stačí k nim povedať len toľko, že predstavujú kuchynský nábytok a spotrebiče vo vašej novej kuchyni. Ukladáte ich na digitálny stôl a skúšate. Hodí sa chladnička viac vpravo alebo vľavo? Aký veľký kuchynský ostrovček si vybrať? Výsledok uvidíte okamžite v extrémne ostrom 3D obraze. Dotykom prsta si dokážete zmeniť farbu skriniek, podlahy, steny, zvoliť parametre spotrebiča a rôzne ďalšie úžasné veci. Ak sa vám niečo nepozdáva, kocku jednoducho presuniete.

3D Reality

3D Reality kocky

Plánovač kuchýň, ktorý myslí za vás

Vy sa len hráte a vôbec sa nemusíte báť, že na niečo zabudnete. Nový spôsob plánovania kuchýň 3D Reality do návrhu automaticky vkladá technické detaily, s ktorými si vy nemusíte lámať hlavu. Neujde mu nič. Napadlo by vám napríklad počítať pri plánovaní kuchyne so vzdialenosťou chladničky od steny? Pre tento systém je niečo také samozrejmosťou.

3D Reality

A o tom, ako si novú kuchyňu vyšperkujete už len spotrebičmi sa dozviete čoskoro. 🙂

3D Reality

 

Jan Šach, vie veľa o krízach a nebojí sa o nich hovoriť
Svet kuchýň na dlani
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.