Myšlienka spojená s konceptom nového zážitkového štúdia v Trenčíne ožila v čase, keď sa nám podarilo nájsť vhodné priestory. Práve budova na ulici Gen. M. R. Štefánika svojou nevšednou architektúrou doplnila unikátny vizuálny projekt a historicky spojila Oresi štúdio, eventovú miestnosť i administratívne centrum. Poloha blízko centra a pútavá hradná skala zakomponovaná v interiéri má špecifickú atmosféru a dotvára dizajny rôznych kuchynských zákutí od tých minimalistických cez nemecké až s nádychom klasiky. Víta Vás “ORESI SVET KUCHÝŇ V TRENČÍNE“.

Nový koncept, nový život

Cítili sme, že je veľmi potrebné spojiť rytmus každodenného života, individuálny prístup ku klientom a rovnako dopriať našim zamestnancom reprezentatívnejšie priestory. Veľmi sa tešíme, že sa nám to podarilo. Nové štúdio ORESI SVET KUCHÝŇ, ktoré vzniklo v spolupráci s naším partnerom – značkami Candy/Hoover/Haier – je otvorené.

Pridanou hodnotou je, že vďaka nášmu projektu sme aspoň čiastočne vdýchli život budove s jedinečnou architektúrou, ktorá kedysi vznikla vďaka Vladimírovi Lukáčovi a architektom Petrovi Gugovi, Marekovi Gugovi a Jozefovi Múdremu. Bola postavená priamo vedľa hradnej skaly a mala slúžiť ako Múzeum kolies.

Hlavným poslaním múzea bolo vzdelávať, zabávať, slúžiť a spájať históriu so súčasným biznisom. Napriek originálnosti a nápaditosti projekt neuspel a priestory zostali bez života. Sme presvedčení, že náš nový koncept zážitkového štúdia opäť oživí túto budovu a naplní ju zaujímavými ľúďmi zo sveta dizajnu, kultúry, umenia, gastronómie či biznisu. A že si nejeden návštevník na tomto mieste nájde svoju vysnívanú kuchyňu, čím vrátime celej budove jej pôvodnú myšlienku “spájať život v jeho plnej kráse s múdrym a nadčasovým podnikaním“.

Zážitkové kuchynské štúdio

Nové štúdio v Trenčíne je navrhnuté tak, aby ponúklo viac ako len miesto pre dotyk s kuchyňami, vzorkami, materiálmi, pracovnými doskami či osvetlením. Ponúka príjemnú atmosféru, v ktorej sa snúbi zdanlivo nespojiteľné. Na jednej strane je to moderná priemyselná architektúra, na druhej sila a krása prírody. Hra materiálov ako skala, voda, oceľ, sklo a prirodzené svetlo dodáva život každej jednej kuchyni a eventovo-edukatívny priestor nabíja pozitívnou energiou. Okrem toho vítame v našej ponuke úplne nové značky elektrospotrebičov Candy, Hoover, Haier. Ak by sme mali nájsť spoločného menovateľa týchto troch značiek a ich prínos pre naše štúdio a Vaše domácnosti, tak je to jednoznačne inovácia, výkon a dizajn. Oresi SVET KUCHÝŇ má byť reálnym a príjemným priestorom pre život v kuchyni, ktorý je dnes súčasťou pestrej palety činností od varenia až po co-working priestor.

Spotrebiče obvykle nepoznané

Spoločne s naším partnerom sme vybudovali priestor, v ktorom Vám odprezentujeme najnovšie inovácie a technológie v oblasti kuchynských spotrebičov. Či už je to vákuovač Hoover alebo vstavaná rúra Candy s najväčším dotykovým displejom na trhu, profesionálne vinotéky Haier a mnohé iné. Ohúril nás nielen ich dizajn, ale aj funkčnosť a veľmi jednoduché ovládanie. Stačí prísť a všetko si môžete vyskúšať na vlastnej koži.

Eventový priestor

Našou ambíciou je ponúknuť priestor pre tých, ktorí potrebujú funkčnú kuchyňu a dostatočný priestor pre pečenie, varenie či iné druhy workshopov. Je určený pre všetkých ľudí, ktorí majú chuť zabaviť sa nielen v centre Trenčína, ale aj v širšom okolí. Priamo na mieste ponúka možnosti realizovania rôznych kulinárskych workshopov, inšpiratívnych teambuildingov, počas ktorých sa pokojne môžete učiť variť od najlepších. Široká paleta kreatívnych stretnutí na najrôznejšie témy od varenia až po písanie kníh. Príjemné posedenie v kruhu zaujímavých ľudí s kávou alebo pohárom dobrého vína s možnosťou využiť aj bohatú ponuku našich vinoték. Jednoducho povedané “kuchyne plné života, chutí, vôní a radosti”.

Eventová miestnosť pripravená pre príjemné spoločné chvíle

Pozývame Vás

V duchu hesla: “lepšie jedenkrát vidieť ako stokrát čítať,” by sme Vás radi pozvali priamo na miesto činu. Zastavte sa, prezrite si naše priestory a užite si príjemnú atmosféru. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku Hotela Elizabeth, nachádza sa hneď vedľa vchodu. V prípade záujmu nás kontaktujte mejlom na marketing@oresi.sk. Tešíme sa na nové budovanie spoločnej komunity v prekrásnom Trenčíne.

 

 

 

 

 

 

Ako si vybrať chladničku
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *