O kuchyniach vieme (takmer) všetko a trávime v nich naozaj veľa času. Preto je až zarážajúce, že sa dá nájsť niečo, čo sme v kuchyni ešte nezažili. A predsa sa stalo. Nahrali sme podcast Z kuchyne.

Varenie je vraj najväčšia forma sebalásky. Takto krásne to povedala Evka, keď sme sa s ňou rozprávali v podcaste. Ak plánujete kupovať novú kuchyňu, alebo osviežiť tú svoju starú, ale aj keď nič takého neplánujete – aj tak si vypočujte podcast. Rozprávali sme sa v ňom nielen o najnovších kuchynských trendoch. Rozobrali sme aj tému udržateľnosti, kuchynské spotrebiče, praktickú aj estetickú stránku kuchýň a v neposlednom rade aj pikošky z kuchynského štúdia.

Viete, aká je najčastejšia otázka, ktorú kladú zákazníci, keď si prídu objednať kuchyňu do Oresi? Viete, ktoré známe osobnosti majú kuchyňu Oresi? Zaujíma vás, za aké ceny sa dajú kúpiť kuchyne v tomto kuchynskom štúdiu? Odpovede na tieto otázky, ale aj oveľa viac sa dozviete v podcaste z našej Oresi kuchyne. Naša marketingová manažérka Eva v ňom odpovedala na otázky dvoch sestier, Mišky zo Sisters´ Bakery a Katky z Kukučky, ktoré rovnako ako my trávia väčšinu svojho času v kuchyni.

„Náš podcast Z kuchyne je o varení, pečení, zdravom a chutnom jedení a, samozrejme, o rodine. V našich kuchyniach sa odohráva veľká časť rodinného života, preto bolo len otázkou času, kedy k nám do podcastu pozveme našu kamošku Evu z kuchynského štúdia Oresi. Poznáme sa z kurzov o varení, ale teraz sme chceli vedieť viac o tom, ako si vytvoriť kuchyňu pre život, a o trendoch,“ prezradila niečo zo zákulisia podcastu Miška Smolová.

Váš štýl, vaša kuchyňa

„Ja sa pomaly, ale isto chystám na prerábku kuchyne. Keďže v nej trávim veľa času, myslela som si, že viem celkom presne, čo by som v nej chcela a čo nie. Preto ma prekvapilo, keď som si na základe toho, čo hovorila počas nahrávania podcastu Evka, uvedomila, že zájsť do kuchynského štúdia a poradiť sa so špecialistom na kuchyne vôbec nebude zlý nápad,“ priznala otvorene Katka.

Lebo tak ako je každý človek iný, aj každá kuchyňa je iná – odzrkadľuje svojho majiteľa. Ak ju chcete mať nielen podľa svojho vkusu, ale aj potrieb, je dobré odpovedať na otázky, ktoré by vám možno ani nenapadli. Rukami našich návrhárov ich už prešli tisícky, preto vedia, na čo sa pýtať.

Trendy a stálice

Vedeli ste napríklad, že najnovšou vychytávkou je umiestňovať umývačky riadu do výšky? „Mňa to teda prekvapilo, ale dáva to zmysel,“ povedala Miška.

Trendom sú aj čoraz menšie byty, tým pádom treba viac myslieť na praktickosť kuchyne. Pri plánovaní ich zariadenia u nás myslíme na najmenšie detaily, napríklad na spôsob, ako vyriešiť separovanie odpadu a kompostovanie.

Udržateľnosť a symbióza s prírodou je trend, ktorý patrí aj do sveta kuchýň, a v Oresi s ním môžete rátať rovnako ako so svetovým dizajnom – všetko v segmente dostupných kuchýň Oresi.

Hviezdne premeny

Reč prišla aj na kuchyne celebrít a viac alebo menej známych ľudí, ktoré prešli aj s pomocou našich Oresi odborníkov zásadnou premenou.

Napríklad kuchyňa Zuzany Vačkovej alebo Bibiany Ondrejkovej.

Radi spolupracujeme s influencermi a ľuďmi, čo varia, pretože ich chceme podporiť v ich vášni a remesle. Máme navyše skúsenosti s televíznymi kuchyňami, v ktorých sa natáča, takže aj preto nás zrejme vyhľadávajú. Lebo už máme know how, ako také kuchyne, ktoré musia ustáť viaceré činnosti, máme tvoriť. No a samozrejme servis, ktorý dostávajú naši zákazníci, poradenstvo a záruky, sú obrovskou výhodou,“ spomenula Eva v podcaste.

Katku a Mišku zaujala aj informácia, že ak plánujete kupovať novú alebo osviežiť svoju súčasnú kuchyňu, môžete využiť naše poradenstvo a 3D vizualizáciu – oboje zadarmo.

Dokonca prídeme aj k vám domov a všetko najskôr zameriame a potom naplánujeme. S Oresi môžete mať jednoducho svoju vysnívanú kuchyňu bez kompromisov.

Tak dovidenia v našom štúdiu a dopočutia pri podcaste. Tento bol prvý, ale určite nie posledný.

 

Podcast si vypočujete kliknutím na tento link: https://www.zkuchyne.sk/z-kuchyne-oresi/

Podcast nájdete aj na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

Francúzska spojka: misia splnená!
Moderná alebo starožitná kuchyňa? A čo tak obe v jednom!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.