Nemecká novinka top kvality Torino S je zaujímavá po mnohých stránkach. Elegantné kazetové dvierka široké 90 cm sa hodia do interiéru zariadeného vo vidieckom či klasickom štýle aj do modernej domácnosti. Výber farebných valérov je teraz ešte bohatší.

Torino S patrí medzi luxusné, na mieru vyrábané nemecké kuchyne značky Bauformat. Faktov, ktoré vás presvedčia, že vybrať si práve túto kuchyňu, je super, je niekoľko. Po prvé, poskytujeme na ňu 7-ročnú záruku, pretože vieme, že bola vyrobená v najvyššej kvalite, má všetky v Nemecku požadované certifikáty bezpečnosti aj zdravotnej neškodnosti. Po druhé, spĺňa prísne ekologické štandardy. Po tretie, výborne vyzerá! A po štvrté, teraz je výber odtieňov ešte pestrejší.

Farby, ktoré si zamilujete!

K obľúbenej širokej palete farieb kuchyne Torino S sme pridali aj ďalšie tóny. K niekoľkým odtieňom bielej a šedej, žltej farby indiánskeho leta a zamatovo matnej námorníckej modrej pribudla zamatovo matná Marsala, Haze Blue, šalvia a matná čierna. Všetky hodvábne matné odtiene sa nanášajú na drevovláknité profilované MFD.

Štýlové kombinácie

Kuchyňu Torino S si môžete vybrať aj s preskleným čelom rámu. Na výber je sklo v mliečnom aj čírom prevedení. Široké dvierka sú nielen elegantné, ale ukrývajú aj mnoho praktického úložného priestoru. Decentný profil na dvierkach evokuje pocit harmónie a zároveň usporiadanosti.

 

Doprajte srdcu domova zaslúženú vianočnú pozornosť
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *