V TOP triede Bauformat zaujme ďalšia novinka tohtoročnej sezóny. Kuchyňa Porto S v zamatovo-matnom laku v tlmenej farbe marsala. Jednotlivé prvky z tejto modelovej série môžete použiť aj na zariadenie obývačky.

 

Dizajnéri z celého sveta vsadili na aktuálny módny trend, ktorý vnáša do kuchyne zemité farby a k hodvábnej bielej farbe kuchyne Porto S v súčasnej ponuke pridali ešte farbu Marsala, Haze Blue, šalviovo zelenú a čiernu. Všetky v aktuálne vyhľadávanom jemnom mate.

oresi kuchyne marsala

 

Marsala je odtieň dezertného vína. Jeho názov je odvodený od sorty, ktorá sa vyrába v oblasti Marsala na Sicílii a má rôzne farebné odrody od rubínovej až po hnedo-vanilkový odtieň. Jednou z veľkých výhod novej hnedočervenej farby je jej kombinovateľnosť. A tiež vnáša teplo, pokoj ale aj sebavedomie a nadčasový glamour. Farba marsala ovládla prehliadkové móla, šperky, nábytok, make-up, tak prečo nie aj kuchyne?

Nábytkom z módnej rady Porto S, ktorý má moderné hladké čielka, zariadite tiež jedáleň či obývaciu izbu. Okrem plných dvierok majú zákazníci k dispozícii tiež presklenné dvierka s rámom a na výber je mliečne alebo číre sklo. Tieto nemecké kuchyne sa vyrábajú pre každého zákazníka individuálne na mieru. V štúdiách Oresi sú pripravené nové vzorky dekorov, príďte sa pozrieť.

 

Pre inšpiráciu: V tejto realizácii je nábytok z módnej série Porto S rovnako ako v predchádzajúcej fotke doplnený o skrinky z línie Siena s krásnou kresbou dreva. Dizajnéri sa vyhrali s celkovým vyznením interiéru a zmienené farby a dekory používajú aj na strop a podlahu, či v dekoráciách, prestieraní, ktoré  priam inšpirujú aj vo výbere pripravovaných jedál. Samozrejme, s ponukou kvalitného vína.

 

Sila minimalizmu
Vyšperkujte si kuchyňu spotrebičmi
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *