kuchynské spotrebiče

Ak vám pri plánovaní kuchyne, o ktorom sme písali v predchádzajúcom blogu, pomáha 3D Reality, bola by škoda nezvoliť si pokrok aj vo svete kuchynských spotrebičov. Určite ste už dávno chceli začať variť zdravšie. Najjednoduchšie vám to pôjde s parnou rúrou a nebude to pre vás znamenať žiadnu prácu navyše. Pokrmy v nej pripravené si totiž uchovajú viac vitamínov. Ušetríte aj na účte za elektrinu, lebo naraz dokáže pripraviť viac chodov a každý bude chutiť a voňať presne tak, ako má. A to aj napriek tomu, že sa bude piecť v jednej rúre spolu s ostatnými jedlami.

spotrebiče

kuchyňa Oresi

Umývam vtedy, keď to potrebujete

Ani umývačky riadu nezaostávajú a napredujú ruka v ruke s modernou technikou. Nemáte ešte plnú umývačku, ale ten riad, čo v nej už dlhšie čaká na umytie, by sa vám už zišlo mať čistý? Dnes už nájdete umývačky, ktoré spustia len horný prúd vody a ušetria vám tak výdavky za energie. A ak sa vám nechce zakaždým zohýbať, oceníte umývačku, kde môžete dolný kôš pri nakladaní a vykladaní zdvihnúť. Aké jednoduché, však?

umývačka riadu

Hrniec, nájdem si ťa!

Výrobcovia sa poriadne pohrali aj s indukčnými doskami. Niektoré sú také šikovné, že hrniec nemusíte klásť na presne vyznačené miesto na varnej ploche. Okamžite ho rozpoznajú a prispôsobia sa jeho veľkosti. Variť sa bude len a len pod ním a opäť ani štipka energie nevyjde nazmar! Varné zóny si nastavíte podľa receptu v aplikácii a so správnou teplotou a časom varenia si poradia už samy.

indukčná varná doska

Nové spotrebiče do kuchyne toho ponúkajú skutočne veľa, takže sa máte na čo tešiť!

kuchynské spotrebiče

Novinka v Oresi: Kuchyňa ako dezertné víno
Jan Šach, vie veľa o krízach a nebojí sa o nich hovoriť
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *