Prenajímate byt či dom? Premýšľali ste nad rekonštrukciou či menšou renováciou? Hodila by sa Vám nová kuchyňa? Nenechajte si ujsť tipy, ako zostať trendovým, ekonomickým i praktickým vo výbere kuchynskej linky pre priestory, ktoré prenajímate. Nezabúdajte, s nami nemusíte pohnúť ani prstom!

Ilustračná fotografia

Minimalistické riešenia

Sú veľmi žiadané, dizajnovo zaujímavé a pre realizáciu malej rekonštrukcie ako stvorené. Nové kuchyne v duchu minimalizmu sa vyznačujú čistými líniami, kombináciou základných farieb, ku ktorým patrí: biela, čierna, sivá a farba dreva. Táto koloristika je predurčená pre súhru materiálov. Vždy spolu harmonicky ladia a napriek prvotnej strohosti vytvárajú dojem tepla a útulného miesta. Dôležité je, že ponúkajú priestor pre kreatívu prenajímateľom nehnuteľnosti – doplnením farby, obrazov, kvetov a interiérových dekoračných svetelných reťazí – si môže každý jeden vytvoriť svoju originálnu kuchyňu.

Livanza: model dvierok Virginia (pieskový dub)

Livanza: model dvierok Virginia (pieskový dub)

Drevo a biela – nadčasový výber

Okrem minimalistických riešení môžete vsadiť na nadčasovú klasiku. Biela kuchynská linka s vhodne zvolenou pracovnou doskou a zástenou bude vždy elegantným a nenáročným riešením. V prípade, že máte v byte či dome drevenú podlahu, parkety či laminátovú podlahu v podobe dreva – bude biela kuchyňa pôsobiť kráľovsky a rozžiari priestor. Naopak platí, že ak je podlaha sivá, betónová, biela či čierna – oveľa viac sa bude vynímať kuchynská linka v drevenom dekore.

Livanza: model dvierok Velvetia (biely zamatový mat)

Úložný priestor je dôležitý

V prípade, že priestor novej kuchyne je štedrý, byt alebo dom má i komoru (individuálnu miestnosť na uskladňovanie potravín) – je veľmi zaujímavé pracovať s konceptom bez horných úložných skriniek. Nahradia sa len poličkou a prevzdušnia tak celú kuchyňu. Ak ide o malý a koncepčne veľmi strohý priestor – zaujímavé môže byť riešenie sklenených horných skriniek s dodatočným podsvietením. Posúďte sami!

Livanza: model dvierok Savana (sivý hodvábny mat)

Na akékoľvek otázky, postrehy a nápady Vám veľmi radi odpovieme. Stačí, ak nám napíšete či zatelefonujete!

Šikovné riešenia
Pre mamy!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *