Už dnes myslíme na to, že udržateľnosť a kvalita sa snúbi s technológiami. Prinášame Vám koncept kuchýň vyrábaných s dodržaním vysokých ekologických, ekonomických i sociálnych štandardov! A to nie je všetko: tieto kuchyne si môžete plánovať z pohodlia svojho domova!

Livanza: model dvierok SONATA (matný lak v odtieni šalviovej zelene)

Udržateľnosť a kvalita

Udržateľnosť a kvalita idú ruka v ruke s múdrymi a ekologickými riešeniami. V našich štúdiách nájdete kuchyne, ktoré sú vyrábané tak, aby slúžili roky! Kvalita je pre nás rovnako dôležitá ako aj ochrana prírody a prostredia, v ktorom dennodenne žijeme. S potešením môžeme povedať, že náš nemecký výrobca kuchýň je držiteľom PEFC certifikátu! Jednoducho – pri výrobe dodržiava všetky ekologické štandardy súčasnej spoločnosti. Veríme, že skutočná hodnota kuchýň je symbiózou kvalitných materiálov a zdravého ekologického prístupu.

Ideme s dobou

Ako jediný na trhu prinášame službu online plánovania kuchýň s názvom “Oresi Stream“. Naša technologická novinka ponúka pohodlné a bezpečné plánovanie kuchyne, pričom šetrí čas a prihliada na ekonomické a ekologické parametre. Ako? Počas jedného online stretnutia sa dozviete všetky potrebné informácie a možnosti realizácie Vašej kuchyne, reálne uvidíte vizualizácie novej kuchyne, ktoré Vám následne zašleme ako fotografie v digitálnej podobe (už žiadne zbytočné papiere) a svoje auto ani nenaštartujete! Váš čas je pre nás dôležitý!

Túžite sa dotknúť svojej vysnívanej kuchyne? Stačí napísať či zatelefonovať – radi Vám pomôžeme meniť sen na skutočnosť!

 

 

 

Gastrozážitok v dobe internetovej!
Zuzana Frešo: "Bez teplej polievky nie je život!"
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *