Kontaktujte nás na čísle +421 911 128 190, napíšte nám mail info@oresi.sk ! Všetko dokážeme vybaviť online bez návštevy predajne alebo cez mail či telefón. Pripravili sme pre vás aj služby osobného konzultanta a návrhára kuchyne, ktorý je pripravený navštíviť vás doma. Môžete si vybrať, ktorá z našich nových služieb vám viac vyhovuje: telefonická konzultácia alebo návšteva osobného návrhára na čísle: +421911128190. Ak máte záujem o konzultáciu s video hovorom s možnosťou  zdieľanej obrazovky, volajte a píšte na  +421903298504  rumanova@oresi.sk alebo +421903298507 zilina@oresi.sk.

Predstavte si akúkoľvek kuchyňu

Malá kuchyňa, biela kuchyňa, vidiecka kuchyňa, kuchyňa s ostrovčekom či bez, kuchyňa z udržateľných zdrojov, minimalistická, rustikálna, rovná, oblá, lesklá či matná… Výber v štyroch značkách Dolti, Dolti Collection, Livanza či Bauformat je taký veľký, aká veľká je Vaša predstava o novej kuchyni. Máte už inšpiratívne projekty v rukách? Pokojne nám ich zašlite mejlom spoločne s rozmermi miestnosti, v ktorej bude kuchyňa situovaná a my Vám nezáväzne a bezplatne pripravíme 3D vizualizáciu a ponuku. Čo poviete?

Kuchyňa a kuchynský nábytok na mieru

Obraz akejkoľvek kuchyne je vlastne súhrou mnohých komponentov, aj preto je súčasťou jarnej akcie kompletná ponuka v 45% zľave na korpus (vnútornú konštrukciu celej kuchynskej linky), skrinky, madlá (široký výber v škálach štýlov všetkých kuchýň), dĺžkové prvky a pracovné dosky značky Egger (o pracovných doskách a ich možnostiach sa viac dočítate tu).

Rozumná a efektná voľba

Z hľadiska pomeru medzi výkonom a cenou je značka Dolti zaručene tá najrozumnejšia a najefektívnejšia voľba! Vo svojej kategórii ide jednoznačne o šampiónov. V portfóliu vlastných značiek Oresi reprezentujú kuchyne Dolti strednú triedu. Ponúkajú škálu atraktívnych dezénov, mimoriadne variabilný rad modulov a priestorových riešení, rozsiahle príslušenstvo pre vysoký používateľský komfort. To všetko za výhodnú cenu!

Svetové trendy za mimoriadne výhodné ceny

Kuchyne Dolti Collection so “Známkou kvality” predstavujú svetové trendy za mimoriadne výhodné ceny. Spoločne s talianským dizajnérom Andreom Capavillom, držiteľom dvoch ocenení Red Dot Award za dizajn, predstavujeme jedinečné kuchyne v aktuálnych módnych trendoch. Kvalitu týchto kuchýň reprezentujú najlepšie talianské, francúzske, nemecké a rakúske materiály. Ich neoddeliteľnou súčasťou sú antibakteriálne povrhy, hlboké lesky, aktuálne žiadané maty s úpravou proti odtlačkom prstov, drevené povrchy s reliéfnou štruktúrou a vyspelé nemecké kovania Hettich.

Minimalistické kuchyne

V duchu jednej neprerušovanej línie sú navrhnuté práve minimalistické kuchyne Linea Retta patriace ku Dolti Collection. Vynikajú svojím jemným, čistým až hodvábnym vzhľadom, majú integrovaný profil pre otváranie, čo podčiarkuje ich vizuálnu jednoliatosť a kompaktnosť. Bezúchytový systém pôsobí elegantne, harmonicky a podčiarkuje priestrannosť v kuchyniach. Veď posúďte sami a pozrite sa.

Kvalita a komfort MADE IN GERMANY

Nemecké prémiové kuchyne Livanza patria vo svojej triede medzi absolútneho favorita v pomere výkon/cena. Sú to kuchyne vyrábané pre individuálne potreby, presne na mieru s prihliadaním na všetky dispozičné požiadavky. Vyrábajú sa v ultramodernej nemeckej továrni. Vynikajú veľmi širokým výberom dekorov, farebných odtieňov a rôznych typov vyhotovení povrchu v duchu aktuálnych ale aj nadčasový trendov. Súčasne disponujú nekonečnou variabilitou usporiadania a vybavenia.

Podrobné informácie dostanete od našich odborných predajcov cez mail či telefón

Na akékoľvek ďalšie otázky Vám veľmi radi odpovedia naši odborní predajcovia priamo cez telefón. Prispôsobili sme naše procesy a vieme Vás obslúžiť BEZKONTAKTNE. Zodpovednosť, hygiena a izolácia sú dôležité ochranné opatrenia. Sú však situácie, ktoré nezastavíme: investície, rozhodnutia, ktoré z rozličných dôvodov musíme spraviť. Sme v tom s Vami aj cez telefón, pripravíme Vám návrh a pošleme ho mailom. Vizualizácie a kompletnú cenovú ponuku vyhotovenú presne podľa Vašich požiadaviek SCHVAĽUJETE V POHODLÍ VÁŠHO DOMOVA.

Vizualizácia a kompletná ponuka na mieru bezkontaktne

Stačí zavolať a poslať mail s rozmermi na Vaše najbližšie Oresi štúdio, ak máte aj s hotovým projektom alebo fotografiami. Vizualizácie a kompletnú cenovú ponuku vyhotovenú presne podľa Vašich požiadaviek schvaľujete v pohodlí Vášho domova. Naše aktuálne kontakty podľa miesta bydliska nájdete TU!

Všetkým prajeme dobré a silné zdravie, príjemné jarné dni a kuchyne plné života, svetla, miesta i radosti!

 

 

 

 

 

 

Tipy na dnes!
Kniha je vždy vzácnym darom!
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.