Prírodné dekory sú silným trendom. Pozrite sa, aké novinky pribudli v našich kuchyniach Dolti a v ich dizajnovej nadstavbe Dolti Collection by Andrea Capovilla.

Už na jar sme vám predstavili prvé svieže a módne drevodekory, ktoré prinášajú do domovov závan prírody. Teraz v ich predstavovaní pokračujeme.

Nové nábytkárske technológie spôsobili vo výrobe doslova prelom. Nábytkové dekory inšpirované grafikou dreva sú kvalitnými umeleckými reprodukciami skutočnej prírody, a to ako z hľadiska dizajnu, tak štruktúrou povrchu.

Aj pre najnáročnejších

V Oresi máme vždy novinky, ktoré plnia predstavy a sny tých, ktorí si pod modernou kuchyňou predstavujú nadčasový vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy, ale aj tých, pre ktorých je dôležité, aby sa v ich modernej kuchyni odrážali aktuálne módne trendy. S ohľadom na zákazníkov, ich zdravie a životné prostredie v kuchyniach Oresi používame materiály iba od špičkových výrobcov, ktorí vyrábajú najmodernejšími technológiami v ultramoderných továrňach.

Dôraz v prvom rade kladieme na kvalitné spracovanie a na benefity, ktoré nové povrchy kuchýň Oresi prinesú ich majiteľom. Dôležité je pre nás aj to, aby sme ponúkali luxusné kuchyne za cenu kuchýň strednej kategórie. Dvierka a pracovné dosky sú vysokokvalitné a mimoriadne príjemné na pohľad aj na dotyk.

Nový model v dekore kávový orech sme v Oresi nazvali PIQARA podľa hrdinky španielskych pitoreskných románov. Kávovo sfarbený dekor orecha však vonia aj našou domácou pohodou a poteší milovníkov klasicky trvalého nábytku.

Tip na kombinovanie dvoch farieb dekorov dreva sme uviedli v novej línii WOOD HIT. Dizajnéri navrhli zostavu z dvoch exkluzívnych dekorov stromu pawlovnia, ktorý teraz architekti aj návrhári radi a často používajú. Zrejme to nebude náhoda, veď tomuto stromu sa hovorí aj čínsky cisársky strom…

Model AFRIQA z radu Dolti v prevedení čokoládový dub pôsobí lákavo a exoticky. Dobre sa kombinuje aj s modernými sivastými odtieňmi. Zaujme striedaním tmavších a svetlejších plôch v štruktúre dreva, ktoré vnesie do kuchyne pocit siesty a pokoja – typické pre južné krajiny.

Elegantná čierno-biela kuchyňa z novej línie WOOD HIT. Čierna alebo tmavo sivá a biela sú kombináciou, ktorej mimoriadne rozumieme. Nie iba preto, že aj v našom živote sa striedajú ako noc a deň, svetlo a tma. V zostave z dekorov dub Padana belostný a dub Padana opaľovaný ide o skutočne luxusné prevedenie za príjemnú cenu.

Horúce leto? Schlaďte sa vo svojej kuchyni!
Tipy a triky, aby bola kuchyňa skvelým miestom aj pre deti
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *